O nas

Kim jesteśmy?

iWeddings, to dział firmy Grupa „i”, specjalizujący się w obsłudze przyjęć weselnych. Jesteśmy sztabem specjalistów, którzy ponad wszystko przedkładają zadowolenie klienta. Naszym priorytetem jest dostarczenie kompleksowej usługi.

Dla Młodej Pary, czyli dla Was, jest to sprawa bardzo istotna, ponieważ wszystkie szczegóły związane z tym szczególnym dniem możecie ustalić z nami. Dzięki temu możecie zaoszczędzić sporo czasu, który w innym wypadku stracilibyście na spotkaniach z osobami obsługującymi fotobudkę, fotografami, filmowcami itp. Jesteśmy w stanie zapewnić wszystko, co jest potrzebne na przyjęciu weselnym, a nawet jeszcze więcej. Możemy zorganizować pokazy barmańskie, występy artystyczne i wiele innych. Sprawdźcie nas!

Lata naszej obecności na rynku sprawiły, iż posiadamy ogromne doświadczenie w prowadzeniu przyjęć weselnych. Gwarantujemy niezawodny sprzęt multimedialny najwyższej jakości oraz profesjonalną obsługę fantastycznych DJ oraz Wodzirejów. Całe spektrum świadczonych przez nas usług przedstawiamy w dziale Oferta.

Zapraszamy do kontaktu.